Aky obal na iphone 4

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 21 až 34 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #296994
    J4r0
    Účastník (Participant)

    @samo123

    Artwizz ScratchStopper sa rozhodne nelepi mokrou formou …prilne to samo za sucha a da sa odobrat a nasadit znova…uz som ich min 5x nasadzoval. Co sa tyka kvality tak je tot to najlepsie co som doteraz mal.

    #296998
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    J4r0: tiez zvazujem, aj ked som bol odporca, ale faktom je, ze sklo nesklo, mierne skrabanceky viditelne pod naklonom tam su. A za 7 eciek nekup to.

    #297108
    nwagner
    Účastník (Participant)

    ja odporucam ExpertShield… ja a moje okolie ma s nimi vyborne skusenosti.. velka odolnost a presne rozmery …

    #297109
    J4r0
    Účastník (Participant)

    nwager
    mohol by si tu dat nejaky promo kod na zlavu vo svojom e-shope uz ked si tu robis reklamu :)

    #297128
    JFK.
    Účastník (Participant)

    @Jaro, čo je na Invisible Shield od Zagg také zle?
    (okrem orange peel odleskom)

    #297132
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    JFK: ze sa aplikuje vodou, co je dost riskantne.

    #297190
    J4r0
    Účastník (Participant)

    JFK:
    1. meni po okrajoch farbu dohneda, casom sa objavia flaky po celej ploche…ak mas biely iPhone tak to dost vadi…
    2. orange peel ako si pisal …dost neprijemne…
    3. na dotyk neprirodzeny pocit ako keby bol iPhone pogumovany. Vadi hlavne na displeji. Dost daleko od skla na “holom” iPhone.
    4. mokra aplikacia ako spominal Jozef …zatecie tam kde nema a mas po zaruke.

    #297195
    burko1
    Účastník (Participant)

    Neviem preco kydate na Invisible Shield:
    1, zatial som si nevsimol zahnednutie – mozno casom
    2, mne sa skor pacil na dotyk – je to podla mna otazka vkusu.
    3, mokra aplikacia ale so specialnou kvapalinou ktora je v baleni – nesposobuje koroziu a senzory zatecenia nie su pri sluchadle ani home buttone kam by sa to mohlo dostat.

    #297220
    yurayko
    Účastník (Participant)

    Pozeram, ze aka burliva debata ;-)
    Ja ako fotograf som uvital prichod tohto puzdra http://diffcase.com/DiffCase-Order-iphone4S-stand.html

    #297254
    bloko
    Účastník (Participant)

    3M folie

    #297278
    J4r0
    Účastník (Participant)

    @burko1
    1. skoda ze som svoj stary z iPadu zahodil bol by si prekvapeny keby si to videl
    2. mas pravdu, je to velmi subjektivne, ako ked dobre vino zriedis kolou, niekomu to chuti viac ako ciste vino… uz ked zriedit tak s vodou aby ostala chut vina
    3. suhlas, ale riziko tu je

    #297279
    burko1
    Účastník (Participant)

    @J4r0
    Este otazocka k tej prvej odpovedi: Videl si zahnednutie ked si ho mal na iPade alebo az potom si si to vsimol ked si to dal dole? Zaujima ma teda ci ti to prekazalo a vsimol si si to predtym ako si ju dal dole.

    #297288
    JFK.
    Účastník (Participant)

    @Jaro,Jozef Remen …
    Nj, ja totiž mám Zagg foliu aj na prednej a na zadnej strane… :D
    -Podľa mňa ma však jednu výhodu, nerobia sa bublinky a to že mení farbu ako spomínaš, no kedže mám čierny iPhone, nie je to vidno, takže to nevadí.
    -Ten gumený feeling v ruke, niekedy mi vadí, ale inokedy, napr. v rukaviciach, mám taký pevnejší pocit, že to menej kĺže a tak :). (všeobecne, ak to má služiť na ochranu, nemôže to byť tak super ako bez toho…tam je ten cost-benefit, takže to musím rešpektovať, že je to cover v istom slova zmysle, takže je to tak no).
    -Tá aplikácia, no tiež som tam musel nastriekať poriadne toho roztoku, ale to ma už nesralo v okamihu, kedy otec polieval kvety :D a totiž kvet nezvládol takú dávku vody a prišiel som o 10 minút a môj iPhone doslova plával na poličke vo vode :D:D – na druhej strane, bez tej vody pri aplikácií by tam bol vzduch pravdepodobne :( a teda aj bublinky ! ble

    ~na 3GSku som mal nejakú tú obyčajnú fóliu na displej, taká tvrdá, neohybná, bez orange peel odleskov, ale mi raz padol na ceste a už tam boli samé bublinky a časom po krajoch sa na to už nedalo pozerať…

    #297366
    J4r0
    Účastník (Participant)

    @burko1
    vsimol som si to po par dnoch na zadnej strane najprv po okrajoch. Po par tyzdnoch to bolo take zle ze som ju musel strhnut dole. Mozno to bolo reakciou na hlinik alebo orig. iPad Case …v kazdom pripade negativna skusenost ktora ma stala nieco okolo 40 EUR.

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 21 až 34 (z celkového počtu 34 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.