Nový MacBook Air s čipom M3 vstupuje do predaja, môžeš ho mať už od 32 € mesačne

Silný, ale pritom štíhly! Presne taký je nový MacBook Air s čipom M3. Kúpiť ho môžeš už dnes od 41 € mesačne v sieti autorizovaných predajní Apple iStores.

Nový MacBook Air nezaháľa výkonom. Vybavený je najmodernejším čipom M3, ktorý je až 1,6-krát rýchlejší oproti čipu M1. Pokročilý grafický čip disponuje pokročilými funkciami ako je trasovanie lúčov v hrách a hravo zvládne pripojenie dvoch externých displejov, zatiaľ čo nový 16-jadrový Neural Engine zvláda všetko potrebné pre prácu s umelou inteligenciou. A to všetko s výdržou batérie až 18 hodín na jedno nabitie. Viac sa o novom MacBooku Air dočítaš v tomto článku.

Počítač je dostupný na vyskúšanie už teraz v sieti predajní iStores. A ak sa ti bude novinka páčiť, kúpiť si ju môžeš od 1 299 € v prípade 13“ modelu alebo 1 599 € v prípade 15“ modelu. Navyše si môžeš uplatniť 100 € výkupný bonus pri odkupe zariadenia a to aj pri nákupe na splátky. Vďaka starému zariadeniu tak môžeš mať nový MacBook Air s čipom M3 už za 32 € / mes. s dĺžkou splácania 48 mesiacov, nechýba však možnosť nastaviť si dĺžku splácania od 10 do 72 mesiacov. Ušetriť môžeš aj vďaka nazbieraným vernostným bodom iStores. MacBook Air s čipom M3 si môžete kúpiť aj TU.

Apple MacBook Air M3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.