iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.

Až 88 percent zákazníkov preferuje návštevu predajne predtým, než sa rozhodnú pre svoj Apple produkt, a my im rozumieme. Koncept Apple Premium Partner prináša zákaznícky zážitok do centra pozornosti viac ako kedykoľvek predtým.” hovorí Matej Sršeň, generálny riaditeľ iStores a vysvetľuje: “Možnosť vyskúšať si iPhone, Mac, iPad či iné špičkové Apple zariadenia a príslušenstvo, ich nastavenie a objavovanie vhodných riešení spolu s odborne vyškolenými Apple expertami znamená, že návštevníci začnú zážitkovať už pri vstupe do najprémiovejšej zo siete 13 predajní, ktorá bude i v tomto roku ďalej rásť.“

V novej predajni Apple Premium Partner prichádza iStores k svojim zákazníkom bližšie nielen lepšou zonáciou predajnej plochy, okamžitým riešením väčšiny užívateľských problémov, ale najmä vytvorením priestoru pre osobnú skúsenosť, individuálne, ale aj skupinové poradenstvo a školenia, a to ako pre súkromných, tak aj firemných zákazníkov.

Prémiový zákaznícky zážitok bude iStores ponúkať vo svojej prvej APP predajni v bratislavskom Avione od prvého momentu otvorenia v piatok 22. marca o 10.00. Pre všetkých, ktorí sa rozhodnú osobne prísť osláviť otvorenie nového prémiového konceptu ponúkne iStores len v tento deň iPhone už od 389 €, MacBook Air už od 799 €, iPad už od 349 €, AirPods už od 89 €, Apple Watch už od 219 €. Kompletná ponuka sa bude dať nájsť na stránke istores.sk/avion. Počas celého dňa budú pre návštevníkov pripravené zaujímavé workshopy pod vedením profesionálov vo svojich oblastiach zvučných mien ako Maroš Molnár, Martin Bajaník, Tomáš Kika a ďalších najmä o tom, ako zmeniť život s obľúbenými Apple produktami na skvelý zážitok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.