WhatsApp spúšťa podporu pre Picture-in-Picture

Videohovory cez váš iPhone budú po novom podporovať aj režim obraz v obraze.

Počas komunikácie tak bude možné presunúť hovor do zmenšeného okna a zároveň sa venovať na smartfóne aj niečomu ďalšiemu. Príchod PiP funkcionality avizoval WhatsAppe ešte v závere minulého roku.

Doteraz takáto možnosť dostupná nebola. Pri prepnutí mimo aplikáciu na iPhone sa videohovor pozastavil. Najnovšia aktualizácia po presune z WhatsAppu napríklad do inej aplikácie automaticky zmenší okno s videohovorom. Rozhovor tak môže pokračovať ďalej bez prerušenia.

Režim obraz v obraze sa na iPhone objavil s vydaním iOS 14, no v prípade aplikácií tretích strán je potrebná implementácia zo strany vývojárov.

zdroj: WhatsApp

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.