Vyšiel iOS a iPadOS 15.6, ponúkne opravu viacerých chýb

Aktualizácia, ktorá je v poradí šiestym veľkým updatom pre iOS a iPadOS 15 prichádza približne dva mesiace od vydania predchádzajúcej verzie.

Update, ktorý je podľa očakávania jedným z posledných pred vydaním iOS 16, je čo do objemu a noviniek oproti svojim predchodcom menší.

Aktualizácia rieši bug, ktorý sa mohol prejavovať zobrazovaním chybného upozornenia v Nastaveniach o tom, že vaše úložisko je plné, aj keď nebolo. Opravená bola aj chyba pri braillových zariadeniach, ktorá spôsobovala, že navigácia v texte v rámci Mailu bola spomalená alebo nereagovala.

iOS a iPadOS 15.6 takisto riešia aj problém so Safari, kedy sa karta mohla sama vrátiť k predošlej stránke. A v neposlednom rade, TV apka má po novom možnosť znovu spustiť živý prenos zápasu a pozastaviť či pretočiť ho. 

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.