Apple vydal macOS Monterey 12.5 s updatom pre Safari a TV apku

Piaty veľký update pre súčasný operačný systém vychádza dva mesiace po macOS Monterey 12.4.

Nová verzia prináša okrem iného opravu problému s kartami v Safari. Ten spôsoboval, že tab sa mohol samovoľne vrátiť na predchádzajúcu stránku. Ďalšou novinkou je funkcia pre TV aplikáciu, ktorá umožní zastaviť živý prenos zápasu, pozastaviť ho alebo pretočiť.

Nový macOS Monterey 12.5 môže byť jedným z posledných updatov pred tým, ako Apple vydá nový macOS Ventura predstavený na konferencii WWDC v júni. Operačný systém by mal vyjsť na jeseň.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.