Pripravte sa na návrat do školy dokonale s iStores

V rámci akcie Back to School, ktorá je zameraná na študentov, ich rodičov a učiteľov získate zľavu na vybrané Macy a iPady sú až do výšky 10 percent!

Turbo výkon čipu Apple pre vaše štúdium

Horúcim tipom (nielen) pre všetkých študentov je MacBook Air v celkom novom dizajne s výkonnými čipmi M2 ale aj MacBook Air s čipom M1 a samozrejme iPad – ten je takisto obľúbenou pomôckou každého študenta.

Práve spomínaných zariadení sa týka špeciálna ponuka. Vybrané Macy a iPady teraz získate so študentskou zľavou až do 10 %. Motivujte sa k lepším výsledkom s tými najlepšími pomocníkmi od Apple! Napríklad nový MacBook Air s a turbo čipom M2 nasledujúcej generácie kombinuje neuveriteľný výkon a výdrž batérie až 18 hodín v mimoriadne tenkej hliníkovej konštrukcii. Vybrať si môžete zo štyroch nádherných farieb.

Ako získať zľavu 10 percent?

Je to jednouduché – stačí predložiť ISIC/ITIC kartu a mať viac ako 18 rokov. Ceny v rámci akcie sú nasledovné:

  • MacBook Air s čipom M2 kúpite so študentskou zľavou už od 1349 € alebo 35 € mesačne.
  • MacBook Air s čipom M1 kúpite so študentskou zľavou už od 1079 € alebo 28 € mesačne.
  • Ostatné Macy sú k dispozícii so zľavou 10 % (MacBooky Pro, iMac, Mac mini a Mac Studio
  • iPad pre študentov s 10 % zľavou kúpite už od 341 € alebo 9 € mesačne. Takisto aj ostatné iPady sa dajú kúpiť výhodnejšie za študentské ceny.

K tomu môžete využiť aj výkup starších zariadení a ušetriť tak aj stovky eur pri kúpe nového zariadenia od Apple.

Podrobnosti o akcii Back to School nájdete na webe iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.