Spotify predlžuje skúšobné obdobie Premium účtov

Po novom bude možné skúšať platformu až tri mesiace.

Zmena sa týka individuálnych Premium účtov a je dostupná pre nových používateľov a tých, ktorí majú aktuálne bezplatný účet.

Tí, ktorí si Premium zrušili pred 15. júlom, majú nárok na opätovné získanie predplatného s cenou 9,99$ za prvé tri mesiace dohromady, čo je v prepočte menej ako 4$ za mesiac.

Po skončení trojmesačného trialu, budú používatelia platiť za Premium obvyklých 9,99$ mesačne. Obe ponuky sú k dispozícii do 11. septembra a platia pre všetkých 135 regiónov, v ktorých je služba dostupná.

zdroj: Spotify

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.