Poznáme dátum iPhone eventu pre tento rok!

Apple už čoskoro odhalí novú generáciu svojho smartfónu a už je známy aj termín prezentácie.

iPhone 14 a Apple Watch Series 8. To sú dvaja “headlineri” podujatia, ktoré sa má uskutočniť tentorkát v stredu 7. septembra. Apple tak tento rok opustí svoje obľúbené utorky.

Celkovo by sme sa mali dočkať štvorice nových modelov iPhonu, najvýraznejšou premenou majú prejsť modely s označením Pro. Tieto iPhony nebudú mať v prednom displeji známy zárez, nahradí ho výsek v tvare pilulky a kruhu. Novinkou bude aj čip A16 či vylepšený fotoaparát.

Apple Watch tento rok príde v troch verziách – Series 8, aktualizované SE a celkom nový variant Pro. Ten má byť väčší a odolnejší.

V prípade, že sa Apple bude držať avizovaného 7. septembra, s ktorým sa podelil portál Bloomberg, pozvánky by mali byť rozposlané koncom augusta. Už dávnejšie sme informovali, že v Cupertine prebehlo nahrávanie celého eventu, ktorý sa teda aj tento rok bude konať virtuálne.

zdroj: Bloomberg

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.