Poznáme dátum iPhone eventu pre tento rok!

Apple už čoskoro odhalí novú generáciu svojho smartfónu a už je známy aj termín prezentácie.

iPhone 14Apple Watch Series 8. To sú dvaja “headlineri” podujatia, ktoré sa má uskutočniť tentorkát v stredu 7. septembra. Apple tak tento rok opustí svoje obľúbené utorky.

Celkovo by sme sa mali dočkať štvorice nových modelov iPhonu, najvýraznejšou premenou majú prejsť modely s označením Pro. Tieto iPhony nebudú mať v prednom displeji známy zárez, nahradí ho výsek v tvare pilulky a kruhu. Novinkou bude aj čip A16 či vylepšený fotoaparát.

Apple Watch tento rok príde v troch verziách – Series 8, aktualizované SE a celkom nový variant Pro. Ten má byť väčší a odolnejší.

V prípade, že sa Apple bude držať avizovaného 7. septembra, s ktorým sa podelil portál Bloomberg, pozvánky by mali byť rozposlané koncom augusta. Už dávnejšie sme informovali, že v Cupertine prebehlo nahrávanie celého eventu, ktorý sa teda aj tento rok bude konať virtuálne.

zdroj: Bloomberg

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.