Dropbox pre Apple Silicon je dostupný ako beta

Mac aplikácia služby ponúka po novom natívnu podporu pre Apple procesory.

Začiatkom roku začal Dropbox testovať podporu svojho softvéru na vybranej vzorke používateľov a teraz koncom januára beta program rozšíril. Všetci používatelia, ktorý majú nastavenú vo svojom účte možnosť Early releases, majú k Apple Silicon verzii prístup.

Možnosť si môžete aktivovať po prihlásenia do vášho konta na webe dropbox.com:

Vpravo hore kliknite na profilový obrázok a prejdite do Settings / General. Tu nájdite sekciu Preferences a v nej možnosť Early releases.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.