Nový iPad Air má doraziť na jar – čo ponúkne?

Apple má v pláne predstaviť už piatu generáciu modelu, ktorý má spájať viacero rysov s iPadom mini.

Pôjde napríklad o čip A15 Bionic, 12 MP prednú Ultra Wide kameru s podporou Center Stage a 5G v prípade cellular modelov. Novinka by s odvolaním na spoľahlivé zdroje z Číny mohla byť predstavená bok po boku s treťou generáciou iPhonu SE.

Nový Air má byť po dizajnovej stránke identický s aktuálnym modelom. Ten značka uviedla v októbri 2020. iPad s uhlopriečkou 10,9 palca a Touch ID v tlačidle Power či USB-C portom je dostupný v piatich farebných variantoch – vesmírnej šedej, striebornej, ružovo zlatej či nebesky modrej.

Prvý zo série eventov, ktoré má Apple na tento rok naplánované, by sa mal konať v marci či apríli ako už býva zvykom. Je teda možné, že práve jeho súčasťou bude predstavenie spomínaných noviniek.

Ste  na nový iPad Air zvedavý? Plánujete upgrade?

zdroj: Mac Otakara

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.