Apple vydal nový firmvér pre AirPods Pro 2

Druhá generácia bezdrôtových slúchadiel od Apple má k dispozícii aktualizáciu.

Súčasná verzia s označením 5B58 nahrádza predchádzajúcu 5A377. Čo nové prináša update firmvéru v tejto chvíli nevieme. Aktualizácia nie je možná manuálne, nový firmvér sa obvykle inštaluje po pripojení AirPodov k iOS zariadeniu.

Update by sa mal takisto spustiť po vložení slúchadiel do puzdra, pripojení k nabíjaniu a po spárovaní s iOS zariadením alebo Macom.

Verziu vášho firmvéru si môžete skontrolovať cez Nastavenia na vašom iOS zariadení. Stačí si otvoriť sekciu General / About / AirPods. Tu je uvdené číslo v rámci Firmware Version.

zdroj: Apple 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.