Apple varuje pred meškajúcimi dodávkami nových iPhonov

Kalifornská spoločnosť sa obáva, že v súvislosti s novými obmedzeniami kvôli covid-19 a zatvoreným továrňam, budú nové iPhony doručené k novým majiteľom neskôr.

Problém sa týka primárne iPhonu 14 Pro a iPhonu 14 Pro Max. Dostupnosť oboch modelov je veľmi nízka s ohľadom na spomínané opatrenia v danom regióne. Apple v oficiálnom stanovisku uviedol, že znižuje odhady dodávok pred vianočným obdobím, čo môže mať nemalý dopad na jeho príjmy v tomto čase.

Značka aktuálne situáciu rieši s cieľom vrátiť úroveň výroby Pro modelov do normálu, samozrejme s ohľadom na zdravie zamestnancov. Obmedzenia súvisiace s pandémiou nového koronavírusu ovplyvňovali výrobu počas posledných dvoch rokov. Najnovšie nariadenia musia byť závažnejšie, keďže na ne Apple reagoval oficiálnou tlačovou správou.

zdroj: Apple

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.