YouTube na novej Apple TV s dvojnásobkom fps

Nová generácia zariadenia bola predstavená na aprílovom evente Spring Loaded a YouTube teraz umožnil prehrávanie obsahu vo vysokej kvalite cez Apple TV apku.

Podpora pre 4K tu bola už v októbri minulého roku, no vtedy veľkú časť používateľov sklamal limit na 30 snímkov za sekundu. Framerate sa teraz zdvojnásobil na 60fps, takže zariadenie s výkonným A12 Bionic ponúkne svojim majiteľom videá v plynulejšom režime prehrávania. 

Nová podpora vyššieho frameratu sa však (bohužiaľ) nevzťahuje na staršie modely Apple TV 4K. Dôvodom môže byť video kodek, ktorý YouTube používa a ktorý vyžaduje viac výkonu.

zdroj: YouTube

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.