YouTube na novej Apple TV s dvojnásobkom fps

Nová generácia zariadenia bola predstavená na aprílovom evente Spring Loaded a YouTube teraz umožnil prehrávanie obsahu vo vysokej kvalite cez Apple TV apku.

Podpora pre 4K tu bola už v októbri minulého roku, no vtedy veľkú časť používateľov sklamal limit na 30 snímkov za sekundu. Framerate sa teraz zdvojnásobil na 60fps, takže zariadenie s výkonným A12 Bionic ponúkne svojim majiteľom videá v plynulejšom režime prehrávania. 

Nová podpora vyššieho frameratu sa však (bohužiaľ) nevzťahuje na staršie modely Apple TV 4K. Dôvodom môže byť video kodek, ktorý YouTube používa a ktorý vyžaduje viac výkonu.

zdroj: YouTube

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.