YouTube na novej Apple TV s dvojnásobkom fps

Nová generácia zariadenia bola predstavená na aprílovom evente Spring Loaded a YouTube teraz umožnil prehrávanie obsahu vo vysokej kvalite cez Apple TV apku.

Podpora pre 4K tu bola už v októbri minulého roku, no vtedy veľkú časť používateľov sklamal limit na 30 snímkov za sekundu. Framerate sa teraz zdvojnásobil na 60fps, takže zariadenie s výkonným A12 Bionic ponúkne svojim majiteľom videá v plynulejšom režime prehrávania. 

Nová podpora vyššieho frameratu sa však (bohužiaľ) nevzťahuje na staršie modely Apple TV 4K. Dôvodom môže byť video kodek, ktorý YouTube používa a ktorý vyžaduje viac výkonu.

zdroj: YouTube

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.