MacBooky Pro s novým dizajnom dorazia na rozmedzí septembra a októbra

Nové 14 a 16-palcové modely laptopu majú byť súčasťou jesennej nádielky noviniek.

V rovnakom období pred rokom odpremiéroval Apple svoje novinky s prvým čipom z rodiny Apple Silicon s označením M1. Šlo o MacBook Air, 13-palcový MacBook ProMac mini.

Jesenný termín predstavenia dvoch nových zariadení pritom podľa informácií Bloombergu nebol prvým plánom. Apple údajne chcel novinky predstaviť už skôr, avšak do veci vstúpili komplikácie s výrobou mini-LED displejov.

Nové MacBooky budú podľa očakávaní žiadanou novinkou v ponuke značky, kedže prinesú viacero zásadných zmien. Nový dizajn s plochými hranami ako na iPade Pro, spomínaná mini-LED technológia displeja či širšia ponuka portov. To, spolu s vylepšeným procesorom M2, predstavuje dostatočnú motiváciu na upgrade pre nejedného majiteľa predchádzajúcich generácií.

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.