Apple predstaví iPhone SE3 v prvom polroku 2022

Značka podľa nových informácií chystá update svojho cenovo dostupného smartfónu už budúci rok.

Zariadenie má dostať čip A14 Bionic, ktorý sa aktuálne nachádza aj v iPhone 12. Správa od DigiTimes nadväzuje na predchádzajúce tvrdenia renomovaného analytika Ming-Chi Kua, ktorý predpovedal predstavenie nového iPhonu SE s výkonnejším procesorom a 5G podporou v prvom polroku 2022. Novinka by sa tak mala stať cenovo najdostupnejším modelom s 5G.

Pôvodný iPhone SE, ktorý značka predstavila ešte v roku 2016 nahradil model 5s. Nástupca SE potom prišiel až minulý rok v apríli s čipom A13 Bionic z iPhonu 11. Nová generácia cenovo dostupného iPhonu zároveň dostala väčší displej, nový dizajn a vylepšenú kameru. V poradí už tretí iPhone SE nebude takou dramatickou zmenou v dizajne. Vylepšenia sa dočká skôr “pod kapotou”.

zdroj: DigiTimes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.