Nový iPhone možno dostane aktívny displej po vzore Apple Watch

Smartfón, ktorého sa dočkáme už o pár mesiacov by mohol ponúkať always-on funkciu známu z Apple hodiniek.

Informoval o tom v novej správe Mark GurmanBloomergu. Podľa jeho názoru, má kvôli novej technológii displeja, dostať iPhone aj výkonejšiu a väčšiu batériu, ktorá bude dodávať energiu 120Hz displeju.

Novšie modely Apple Watch umožňujú ponechať displej na úrovni nízkeho jasu a s rôznou frekvenciou obnovovania. Podobne by na tom podľa Gurmana mohol byť aj tohtoročný iPhone.

Ďalším aspektom, ktorý by umožnil príchod always-on displeja je LTPO technológia, ktorá umožňuje ponechať displej aktívny po celý čas – v úspornom režime spotreby energie.

Potešil by vás always-on displej na vašom iPhone?

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.