iPhone 13 ponúkne rovnaký objem RAM ako predchádzajúca generácia

Novinka, ktorú Apple predstavil tento týždeň, prichádza s viacerými vylepšeniami, viac pamäte RAM však medzi ne nepatrí.

Podľa zistení z Xcode 13 disponujú modely iPhonu 13 nasledovnými kapacitami RAM:

iPhone 13 a iPhone 13 mini

4GB RAM

iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max

6GB RAM

Tohtoročné iPhony dostali nový, vylepšený procesor A15 Bionic, ktorý je vyrábaný pokročilým 5nm+ procesom pod hlavičkou TSMC. Nový čip ponúka v iPhone 13 Pro 5 jadrové GPU, v porovnaní s 4 jadrom prítomným v iPhone 12 Pro.

Predobjednávky všetkých štyroch modelov iPhonu 13 začínajú už tento piatok, 17. septembra o 14:00. Nájdete ich aj v ponuke iStores, fyzicky na predajniach budú od 24. septembra.

Na MacBlogu nájdete aj podrobné články k novému iPhonu 13 a iPhonu 13 mini, či high-end verziám iPhone 13 Pro a 13 Pro Max.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.