iCloud Mail mal výpadok

Niektorí užívatelia sa mohli stretnúť s problémom v službe iCloud Mail.

Včera došlo pre niektorých užívateľov k výpadku službyiCloud Mail, ktorú potvrdil aj Apple na svojej oficiálnej stránke “Apple System Status”. Nie všetci sa s týmto problémom mohli stretnúť, nakoľko problém postihol iba určitú časť užívateľov. Nie je ani známe, čo viedlo k problému a prečo tento problém postihol iba určitú skupinu užívateľov.

Užívatelia, ktorí sa stretli s týmto problémom neboli schopný načítať svoju schránku resp. schránku vo webovej forme, odosielať ani prijímať maily a robiť iné úkony spojené s apkou Mail na Apple zariadeniach, či jej webovým ekvivalentom.

Netrvalo dlho a Apple tento problém zaznamenal a v priebehu niekoľkých hodín vyriešil. Zatiaľ ale nie sú k dispozícií žiadne bližšie informácie, čo bolo príčinou výpadku služby a prečo postihol iba špecifickú časť užívateľov.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.