Nový iMac: väčší a s výkonejším čipom

Apple chystá ďalší model svojho desktopu, ktorý sa pripojí k relatívne nedávno predstavenému 24-palcovému modelu.

Novinka má podľa nového reportu od Marka GurmanaBloombergu disponovať viac ako 27-palcovou uhlopriečkou. Model tak “narastie” podobne, ako to bolo v prípade 21,5-palcového iMacu, ktorý tento rok nahradil vyššie spomínaný variant s 24 palcami.

Vnútri zariadenia sa má nachádzať vylepšený procesor, ktorý bude buď upgradom súčasného M1 (tzv. M1X) alebo M2X. Podobne ako menší z iMacov, aj očakávaná novinka pravdepodobne dostane tenší dizajn.

zdroj: Blomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.
pokračovanie článku

Nový malvér ohrozuje macOS

Vďaka rastúcej popularite macOS sa tento operačný systém stáva aj atraktívnejším cieľom pre malvér. Bola len otázka času, kedy sa do macOS dostane nový druh škodlivého softvéru.