HBO Max v aktualizácii svojej apky vrátil natívny prehrávač tvOS

Update aplikcie pre Apple TV opravil problémy s rozhraním prehrávania, ktoré priniesla predchádzajúca verzia.

V nej HBO uviedol vlastný video prehrávač, s ktorým práve boli problémy. Čerstvý update tak ide späť k natívnemu tvOS rozhraniu. Nemali by ste teda, v prípade, že službu na Apple TV využívate, mať problémy s chybne fungujúci funkciami ako rýchle posúvanie videa dopredu či dozadu.

Podľa reakcií na update, ktoré sa už objavili na reddite HBO Max, niektorí používatelia však stále majú problém napríklad s titulkami či náhľadmi videí. Všetci sa však zhodujú, že návrat k natívnemu UI prehrávača responzivite pri ovládaní cez Siri Remote jednoznačne pomohol.

zdroj: The Verge

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.