16-palcový MacBook Pro s M1 Max ponúkne režim High Power

Čerstvo predstavená väčšia verzia laptopu od Apple bude disponovať špeciálnym módom.

Ako už názov napovedá, režim bude zameraný na zvládanie intenzívnych procesov pri práci a udržanie výkonu. Zmienky o špeciálnom High Power Mode sú uvedené v betaverzii chystaného macOS Monterey. Update softvéru má vyjsť v najbližší pondelok 25. októbra.

Nová možnosť je opačným režimom ako Low Power Mode, ktorý naopak slúži na úsporu batérie, bude však dostupná len pre 16-palcový moel s čipom M1 Max. Verzie s čipom M1 Pro tento režim ponúkať nebudú.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.