Vybíja sa vám batéria po update na iOS 14 príliš rýchlo?

Riešením podľa Apple má byť (nateraz) reset zariadenia.

Aktualizácie so sebu často prinášajú aj nepríjemné chyby, ktoré sa podľa všetkého nevyhli ani iOS 14. Mnoho majiteľov Apple zariadení s týmito systémami sa už stihlo posťažovať aj na prílišne čerpanie batérie. Skúsenosti niektorých hovoria o extrémne rýchlom vybíjaní – z takmer plnej kapacity na 3% počas jednej hodiny.

Apple už k svojmu novému systému vydal aj opravný update, ktorý riešil niektoré z ostatných problémov, tie s batériou však nie. Apple v prípade príliš rýchleho vybíjania odporúča nasledovné:

Zrušiť spárovanie iPhonu a Apple Watch, zálohovať zariadenie na iCloud, vymazať všetok obsah z iPhonu a následne iPhone a Apple Watch obnoviť zo zálohy

zdroj: The Verge

komentárov
  1. Kúpil som si iphone se 2020 a v priebehu asi 7 dní som ho predal pretože výdrž na batériu bola veľmi mizerná . Končím s produktami od Apple. Iphone se som predal pod cenu aby sa mi aspoň niake peniaze vrátili !!!! Apple iba klame ľudí ….

    1. iPhone SE 2 nema sam o sebe fantasticku baterku a je bezne ze prvych par dni je vydrz zariadenia (nie len od Apple) horsia z dovodu roznych internych nastaveni iPhonu a vsetko si mapuje. Po tychto dnoch sa baterka aklimatizuje, no ty si si kupil iPhone asi prave v dobe prvych verzii noveho iOS 14, kde niektore zariadenia trpia slabou vydrzou baterky. Mam iP 8 a mam taktiez o nieco horsiu vydrz, ale kamos s iP 7 je na tom rovnako ako na iOS 13. A co myslie tym, ze Apple klame svojim zakaznikom, neviem.

    2. Nie si sám sklamaný , osobne čakám kedy Huawei vydá nejaký maly mobil v “mate” verzii. Mám 11 pro a batéria katastrofa! a to mám vypnuté všetko čo sa dá.

      1. Podla toho ako pises mas asi hlavne vypnuty mozok, lebo mam tiez iP11 pro ja mam pre zmenu “zapnute co potrebujem”- takmer vsetko v potrebnom rozsahu a cele 2 dni uplne bez problemov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

YouTube opäť sprístupnil funkciu Obraz v obraze (+ návod)

Možnosť sledovať videá v zmenšenom náhľade paralelne s inou činnosťou na vašom zariadení bola jednou z noviniek nového iOS. YouTube však funkciu limitoval Premium účtom. Našťastie to už neplatí a my prinášame postup ako sledovať videá z YouTube v tomto režime.