Apple ukončil predaj audia od iných značiek, pripravuje sa na predstavenie AirPods Studio

Značka vo svojich obchodoch ponúkala okrem svojich audio doplnkov a Beats produktov aj príslušenstvo iných výrobcov. To už viac neplatí a môže naznačovať blížiaci sa termín odhalenie nových slúchadiel.

V minulosti bolo možné v predajniach i na eshope nájsť produkty od Bose, Sonos či Logitech. Podľa informácií Bloombergu Apple svojim zamestnancom nariadil stiahnuť z obehu tieto výrobky. Má ísť o spôsob ako zvýšiť predaje vlastných prodktov z audio segmentu. Sem patrí HomePod, bezdrôtové slúchadlá AirPods ale aj náhlavné AirPods Studio, ktoré čakajú na svoje predstavenie.

Nejde o prvý prípad, kedy Apple zvolil podobnú stratégiu. Pred šiestimi rokmi prestali byť v jeho ponuke dostupné produkty značky Fitbit. Zhodou okolností načasovanie kolidovalo s predstavením nových Apple Watch. Podobne z predajní zmizli aj veci od Sonos, paralelne s nástupom HomePodu.

Je teda na mieste sa domnievať, že by sme sa čoskoro mohli dočkať predstavenia nových slúchadiel, ktorým chce takto Apple pomôcť k silným predajom. O AirPods Studio zatiaľ vieme, že by mali ponúknuť celoušný dizajn s detekciou nasadenia na krku alebo hlave. Náročnejších používateľov má potešiť pokročilý ekvalizér.

Dočkáme sa nových AriPods v rámci blížiaceho sa eventu Hi, Speed? Je to celkom možné.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť