Apple ukončil predaj audia od iných značiek, pripravuje sa na predstavenie AirPods Studio

Značka vo svojich obchodoch ponúkala okrem svojich audio doplnkov a Beats produktov aj príslušenstvo iných výrobcov. To už viac neplatí a môže naznačovať blížiaci sa termín odhalenie nových slúchadiel.

V minulosti bolo možné v predajniach i na eshope nájsť produkty od Bose, Sonos či Logitech. Podľa informácií Bloombergu Apple svojim zamestnancom nariadil stiahnuť z obehu tieto výrobky. Má ísť o spôsob ako zvýšiť predaje vlastných prodktov z audio segmentu. Sem patrí HomePod, bezdrôtové slúchadlá AirPods ale aj náhlavné AirPods Studio, ktoré čakajú na svoje predstavenie.

Nejde o prvý prípad, kedy Apple zvolil podobnú stratégiu. Pred šiestimi rokmi prestali byť v jeho ponuke dostupné produkty značky Fitbit. Zhodou okolností načasovanie kolidovalo s predstavením nových Apple Watch. Podobne z predajní zmizli aj veci od Sonos, paralelne s nástupom HomePodu.

Je teda na mieste sa domnievať, že by sme sa čoskoro mohli dočkať predstavenia nových slúchadiel, ktorým chce takto Apple pomôcť k silným predajom. O AirPods Studio zatiaľ vieme, že by mali ponúknuť celoušný dizajn s detekciou nasadenia na krku alebo hlave. Náročnejších používateľov má potešiť pokročilý ekvalizér.

Dočkáme sa nových AriPods v rámci blížiaceho sa eventu Hi, Speed? Je to celkom možné.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.