Shot on iPhone má nové pokračovanie – Fire & Ice

Apple pokračuje v prezentovaní možností, ktoré v oblasti snímania videa poskytuje nový iPhone 11. Tentoraz stoja v centre pozornosti dva protichodné elementy.

Autormi nového videa sú Donghoon Jun a James Thornton. Vo svojom počine ponúkajú detailný pohľad na oheň a ľad v rôznych prostrediach. Môžete si tak vychunať slow-motion zábery nasnímané v 4K pomocou kamery iPhone 11 Pro.

Najnovšie video je už štvrtým dielom zo série a prvým, ktoré bolo zachytené pomocou Pro verzie nového smartfónu od Apple. Spolu so samotným videom Apple vydal aj behind-the-scenes video, v rámci ktorého sa môžete bližšie pozrieť na proces výroby samotného spotu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.