Brydge predstavil iPad Pro klávesnicu s multi-touchom

Výrobca doplnkov pre Apple produkty tento týždeň uviedol novinku v podobe klávesnice so zabudovaným multi-touch trackpadom. Čo ponúkne svojim používateľom?

Nové príslušenstvo pre Pro modely iPadu využíva AssistiveTouch nového iPadOS. Pomocou ťuknutia dvomi prstami tak môžete zobraziť Dock, či pomocou troch prstov vyvolať obrazovku s otvorenými aplikáciami. A samozrejme aj viacero ďalších funkcií.

Full-size QWERTY klávesnica disponuje podsvietením, ktoré vám ponúkne hneď tri rôzne úrovne intenzity. Brydge uvádza, že na jedno nabitie pobeží batéria tri mesiace. Klávesnicu môžete pripojiť k najnovším iPad Pro modelom s 11 a 12,9 palcovým displejom – pomocou Bluetooth 4.1. Po pripojení ponúka rozsah pozorovacích uhlov 0 až 180°.

Cena doplnku je 200 dolárov pre 11 palcový a 230 dolárov pre 12,9 palcový model. Aktuálne je možné registrovať sa na webe výrobcu, ktorý plánuje koncom februára vybaviť prvých 500 predobjednávok a následne koncom marca ich zvyšok.

Okrem klávesnice Brydge plánuje vydať aj nový samostatný multi-touch trackpad pre iPad Pro. Takisto ponúkne Bluetooth 4.1 konektivitu a 3 mesačný nabíjací cyklus.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?