Brydge predstavil iPad Pro klávesnicu s multi-touchom

Výrobca doplnkov pre Apple produkty tento týždeň uviedol novinku v podobe klávesnice so zabudovaným multi-touch trackpadom. Čo ponúkne svojim používateľom?

Nové príslušenstvo pre Pro modely iPadu využíva AssistiveTouch nového iPadOS. Pomocou ťuknutia dvomi prstami tak môžete zobraziť Dock, či pomocou troch prstov vyvolať obrazovku s otvorenými aplikáciami. A samozrejme aj viacero ďalších funkcií.

Full-size QWERTY klávesnica disponuje podsvietením, ktoré vám ponúkne hneď tri rôzne úrovne intenzity. Brydge uvádza, že na jedno nabitie pobeží batéria tri mesiace. Klávesnicu môžete pripojiť k najnovším iPad Pro modelom s 11 a 12,9 palcovým displejom – pomocou Bluetooth 4.1. Po pripojení ponúka rozsah pozorovacích uhlov 0 až 180°.

Cena doplnku je 200 dolárov pre 11 palcový a 230 dolárov pre 12,9 palcový model. Aktuálne je možné registrovať sa na webe výrobcu, ktorý plánuje koncom februára vybaviť prvých 500 predobjednávok a následne koncom marca ich zvyšok.

Okrem klávesnice Brydge plánuje vydať aj nový samostatný multi-touch trackpad pre iPad Pro. Takisto ponúkne Bluetooth 4.1 konektivitu a 3 mesačný nabíjací cyklus.

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Na ktorých Macoch spustíte macOS Big Sur?

Nová verzia operačného systému, ktorú Apple predstavil na WWDC, má byť jedným z najväčších redizajnov od predstavenia Mac OS X. Tu je prehľad zariadení, na ktorom ho môžete vyskúšať. Jeho vydanie pre verejnosť sa odhaduje na jeseň.