Greyhound už nájdete na Apple TV+

Veľkofilm Toma Hanksa z obdobia druhej svetovej má dnes exkluzívnu premiéru na Apple streame.

Príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami z druhej svetovej vojny sa sústredí na Bitku v Atlantickom oceáne, kde sa konvoj spojeneckých lodí musí postaviť nepriateľovi z hlbín – nemeckým ponorkám.

Film ako vidno už z prvých ukážok je ako stvorený pre veľké plátno. Žiaľ, aktuálna situácia vyžaduje istú mieru improvizácie a tak sa namiesto kinosál presúva premiéra Greyhound do vašich obývačiek.

Pri príležitosti sprístupnenia filmu na svojej platforme Apple vydal aj krátke video, v ktorom režisér a predstaviteľ hlavnej postavy, námorného dôstojníka Georgea Krausea, Tom Hanks približuje pozadie filmu aj samotnú historickú predlohu.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.