Greyhound už nájdete na Apple TV+

Veľkofilm Toma Hanksa z obdobia druhej svetovej má dnes exkluzívnu premiéru na Apple streame.

Príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami z druhej svetovej vojny sa sústredí na Bitku v Atlantickom oceáne, kde sa konvoj spojeneckých lodí musí postaviť nepriateľovi z hlbín – nemeckým ponorkám.

Film ako vidno už z prvých ukážok je ako stvorený pre veľké plátno. Žiaľ, aktuálna situácia vyžaduje istú mieru improvizácie a tak sa namiesto kinosál presúva premiéra Greyhound do vašich obývačiek.

Pri príležitosti sprístupnenia filmu na svojej platforme Apple vydal aj krátke video, v ktorom režisér a predstaviteľ hlavnej postavy, námorného dôstojníka Georgea Krausea, Tom Hanks približuje pozadie filmu aj samotnú historickú predlohu.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.