Čo má nové Apple Arcade?

Herná platforma od Apple opäť ponúka niekoľko noviniek.

Charrua Soccer

Prvou z nich je Charrua Soccer. Ako už názov napovedá, ide futbalovú záležitosť, ktorá ponúka 3 rôzne herné režimy – Friendly Match, Competitions a Penalty Match. Môžete si zmerať sily s umelou inteligenciou alebo vyzvať iných hráčov.

Secret Ooops!

Secret Oops! ponúka AR zážitok pre viacero hráčov. V Rozšírenej realite bude vašou úlohou postarať sa o to, aby ten najnešikovnejší špión na svete nebol odhalený.

Butter Royale

Tretia novinka prináša zábavné multiplayer bitky s jedlom. Vaša úloha je (zdanlivo) jednoduchá – poraziť zvyšných 31 hráčov v dynamickej bitke. S pomocou rôzneho kuchynského náčinia a ingrediencií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.