Apple vydal watchOS 7.0.2 s opravou pre nadmerné vybíjanie batérie

Nový update rieši nepríjemný problém, ktorý znižoval komfort pri používaní zariadenia.

Ide o druhú opravnú aktualizáciu, ktorá prichádza dva týždne po predošlej verzii s označením 7.0.1. Okrem spomínaného problému s batériou opravuje aj problém týkajúci sa ECG apky. Niektorí používatelia sa totiž sťažovali, že aj napriek tomu, že bola v ich lokalite aplikácia k dispozícii, oni k nej prístup na svojich hodinkách nemali.

Update je možné stiahnuť v rámci Apple Watch aplikácie v iPhone. Stačí ísť do nastavení a sekcie Všeobecné (General) / Aktualizácia softvéru (Software Update). Pre inštaláciu je potrebné mať aspoň 50% batérie na Apple Watch, hodinky musia byť pripojené k nabíjačke a v dosahu iPhonu.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.