Apple vydal watchOS 7.0.2 s opravou pre nadmerné vybíjanie batérie

Nový update rieši nepríjemný problém, ktorý znižoval komfort pri používaní zariadenia.

Ide o druhú opravnú aktualizáciu, ktorá prichádza dva týždne po predošlej verzii s označením 7.0.1. Okrem spomínaného problému s batériou opravuje aj problém týkajúci sa ECG apky. Niektorí používatelia sa totiž sťažovali, že aj napriek tomu, že bola v ich lokalite aplikácia k dispozícii, oni k nej prístup na svojich hodinkách nemali.

Update je možné stiahnuť v rámci Apple Watch aplikácie v iPhone. Stačí ísť do nastavení a sekcie Všeobecné (General) / Aktualizácia softvéru (Software Update). Pre inštaláciu je potrebné mať aspoň 50% batérie na Apple Watch, hodinky musia byť pripojené k nabíjačke a v dosahu iPhonu.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?