Apple event už dnes!

Už o 19:00 sa začne nová prezentácia kalifornského jalbka, ktorá prinesie viacero zaujímavých noviniek, vrátane tej najočakávanejšej – iPhonu 12!

Iba pár hodín nás delí od štartu ďalšieho eventu s názvom Hi, Speed, na ktorom by sme sa mali dočkať odhalenia novej generácie Apple smartfónu, ale aj nových slúchadiel AirPods Studio, menšieho HomePod mini a ďalších zaujímavých vecí, ktoré si Apple pripravil.

Aby vám nič neuniklo, pripravujeme pre vás živý prepis v rámci nášho Liveblogu, ktorý bude v reálnom čase informovať o všetkom, čo sa v Steve Jobs Theater dnes objaví. Po skončení eventu sa môžete tešiť aj na podrobné články, venované jednotlivým novinkám.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.