Apple vydal watchOS 5.2.1, sprístupňuje EKG na Slovensku a v Čechách

Tak dočkali sme sa a nebolo to až tak dlho. Apple práve sprístupnil meranie EKG aj slovenským a českým používateľom.

V rámci viacerých nových updatov dnes vyšiel aj watchOS 5.2.1, ktorého hlavnou novinkou je podpora EKG a sledovania nepravidelného srdcového rytmu v piatich nových európskych krajinách: Slovensku, Česku, Chorvátsku, Poľsku a na Islande.

Po novom tak už nemusíte loviť signál rakúskych operátorov pri hraniciach ani polemizovať nad tým, na ktorých modeloch Apple Watch sa dá funkcia „hacknúť.“

Aktualizáciu sťahujte prostredníctvom apky Watch na spárovanom iPhone.

komentárov
  1. Mne EKG nejde ani po update Apple watch. Mám najnovšiu verziu iOS aj na mobile. Hodinky mám kúpené v Dubaji. Model A1978. Neviete či to môže mat súvis?

  2. Musíš si počkať až to bude mať Apple schválené  v  Spojených arabských emirátoch, pretože máš model Apple watch, ktorý bol určený pre ich trh.

  3. wederko, aj ja som kupil v Dubaji, mam rovnaky model A1978, vsetko aktualizovane, ale ECG nikde… myslel som si, ze som si to pokaslal roznymi pokusmi to rozchodit, skusil som teda aj kompletnu reinstalaciu AW. Teda asi to suvis s Dubajom mat bude… :(

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?