Apple vydal watchOS 5.2.1, sprístupňuje EKG na Slovensku a v Čechách

Tak dočkali sme sa a nebolo to až tak dlho. Apple práve sprístupnil meranie EKG aj slovenským a českým používateľom.

V rámci viacerých nových updatov dnes vyšiel aj watchOS 5.2.1, ktorého hlavnou novinkou je podpora EKG a sledovania nepravidelného srdcového rytmu v piatich nových európskych krajinách: Slovensku, Česku, Chorvátsku, Poľsku a na Islande.

Po novom tak už nemusíte loviť signál rakúskych operátorov pri hraniciach ani polemizovať nad tým, na ktorých modeloch Apple Watch sa dá funkcia „hacknúť.“

Aktualizáciu sťahujte prostredníctvom apky Watch na spárovanom iPhone.

komentárov
 1. Mne EKG nejde ani po update Apple watch. Mám najnovšiu verziu iOS aj na mobile. Hodinky mám kúpené v Dubaji. Model A1978. Neviete či to môže mat súvis?

  0
  0
 2. Musíš si počkať až to bude mať Apple schválené v  Spojených arabských emirátoch, pretože máš model Apple watch, ktorý bol určený pre ich trh.

  0
  0
 3. wederko, aj ja som kupil v Dubaji, mam rovnaky model A1978, vsetko aktualizovane, ale ECG nikde… myslel som si, ze som si to pokaslal roznymi pokusmi to rozchodit, skusil som teda aj kompletnu reinstalaciu AW. Teda asi to suvis s Dubajom mat bude… :(

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.