Apple vydal iOS 12.4

Spoločnosť Apple včera vydala iOS 12.4, štvrtú významnú aktualizáciu operačného systému iOS 12, ktorý sa k nám prvý krát dostala v septembri 2018. iOS 12.4 prichádza viac ako dva mesiace po vydaní iOS 12.3, teda ďalšej významnej aktualizácie, ktorá priniesla novú aplikáciu TV.

iOS 12.4 je dostupný pre všetky podporované zariadenia. Aktualizáciu je možné stiahnuť pomocou over-the-air technológie v aplikácií Nastavenia. Pre aktualizáciu stačí klepnúť na aplikáciu Nastavenia -> Všeobecné -> Aktualizácie systému. Tak ako každá iOS je aktualizácia je aj iOS 12.4 bezplatná a jej inštalácia zaberie chvíľu času.

Počas testovacej (beta) fáze neboli v iOS 12.4 objavené markantné žiadne novinky. Podľa poznámok k aktualizácií od Apple, obsahuje nový iOS 12.4 možnosť priamej migrácie dát zo starého iPhonu do nového počas jeho nastavovania a vylepšenia pre aplikáciu Apple News+. Presné znenie:

iOS 12 prináša možnosť priamej migrácie dát zo starého iPhonu na nový a vylepšenú bezpečnosť pre iPhone a iPad.

iPhone migrácia

  • Predstavujeme možnosť bezdrôtového prenosu dát a priamejmigrácie zo starého iPhonu na nový iPhone počas jeho nastavovania

Apple News

  • Stiahnuté dokumenty sú sprístupnené v sekcie My Magazines aj v online aj v offline režime,
  • Do katalógu v hornej časti informačného kanála Apple News + sú pridané všetky publikácie v službe Apple News +, vrátane novín
  • Pridáva možnosť vymazať stiahnuté časopisy pomocou: História> Vymazať> Vymazať všetko

Iné vylepšenia a opravy:

  • Obsahuje bezpečnostnú opravu pre aplikáciu Walkie-Talkie na Apple Watch a zároveň túto funkciu aj znova sprístupňuje

 

 

komentár
  1. Viem, hlupa otazka, ale po skusenostiach s velmi pomalym telefonom, alebo rychejsim vybijanim baterie po vacsich updatoch, mi to neda:

    ma zmysel updatovat XS Max? len X?

    dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť