Získajte nástroj na zálohovanie a export iOS dát úplne zdarma

Spoločnosť iMyFone prináša pri príležitosti očakávaného vydania iOS 12 špeciálny výpredaj svojho softvéru. Ponuka je časovo limitovaná a platí len do 22. septembra. Okrem výrazných zliav v rámci nej nájdete dokonca aj softvér zadarmo. Čo konkrétne teda výpredaj ponúka?

iMyFone D-Port úplne zadarmo

Get a FREE License of iMyFone D-Port!Jednoznačne najlákavejšou ponukou je možnosť získať iMyFone D-Port, aplikáciu na iOS zálohovanie a exportovanie dát, úplne zadarmo. Umožní vám vyberať jednotlivé položky, ktoré chcete zálohovať, vrátane možnosti zálohovania celého iOS zariadenia prípadne len kontaktov z WhatsApp či SMS správ. Zálohy môžete exportovať nielen z iOS zariadení, ale aj z iTunes alebo iCloud zálohy na váš počítač. Zálohové dáta navyše s touto aplikáciou otvoríte aj bez samotného iOS zariadenia. Sťahovať môžete na stránkach ponuky (k dispozícii je verzia na PC aj Mac).

 

iMyFone iTransor za tretinovú cenu

iMyFone iTransorAk by vám nestačili funkcie základného D-Portu, iTransor ich ponúka všetky, plus niekoľko navyše. Profesionálna verzia umožňuje obnovovanie iTunes, iCloud, celkových či čiastočných záloh z D-Portu na váš iPhone. Obnoviť môžete celé zálohy, prípadne len vybrané dáta ako napríklad WhatsApp či SMS správy. Podporované sú všetky iOS verzie a zariadenia, vrátane iOS 12/11 a iPhone X/8. Sťahovať môžete na stránkach ponuky (k dispozícii je verzia na PC aj Mac, len za 19,95 USD).

 

Zľava až 70 % na ostatný softvér iMyFone

Ak vás láka skôr iný softvér z lákavej ponuky iMyFone, v časovo obmedzenej akcii môžete získať kupón na zľavu 70 %. Stačí podniknúť nasledovné kroky:

 1. Dajte like Facebook stránkam iMyFone.
 2. Získajte kód kupónu z príspevku pripnutého na vrchu.
 3. Použite kupón pri nákupe na stránkach iMyFone.

Podrobný návod, ako získať kód, ponúka táto príručka.

iMyFone Coupon

 

komentáre
 1. iMyFone D-Port úplne zadarmo – stiahol som to a je to Free Trial. Z appky si potom mozem kupit plnohodnotny D-Port a D-Port PRO. dost zavadzajuce ze nejaky giveaway ..

  0
  0
 2. este dodam, ze nevidim ziadnu pridanu hodnotu tohoto free trialu .. restore nemozem spravit lebo potrebujem kupit plnohodnotnu appku. to radsej pouzijem itunes kde mam backup aj restore.

  0
  0
 3. @hmm keby si si to na ich stránke prečítal, tak zistíš, že licenciu získaš až keď to sharneš na Facebooku alebo Twitteri…

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.