Uvidíme na WWDC nový MacBook Pro?

V minulosti bolo zvykom, že Apple na WWDC predstaví nejaký ten nový hardvér a prípadne že ho začne rovno predávať. Pred pár rokmi sa tak na trh dostal nový MacBook Air, inokedy tu debutoval MacBook Pro s Retina displejom a Mac Pro.

Zdá sa, že tento rok by nemal byť výnimkou a na WWDC sa skutočne dočkáme nového MacBooku Pro bez Touch Baru. Naznačuje to (ne)dostupnosť 13″ verzie, pri ktorej Apple píše, že naskladní nové kusy až 6. júna/června, teda v tretí deň vývojárskej konferencie. Problém s dostupnosťou sa týka zatiaľ len základnej verzie, zatiaľ čo modely s Touch Barom vo veľkostiach 13″ a 15″ sú naďalej dostupné a Apple je schopný ich doručiť do 24 hodín. Ak by ale Apple chystal upgrade, je možné, že aj tieto modely prestanú byť v nasledujúcich dňoch dostupné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.