fbpx

Samsung si v sérii reklám opäť robí srandu z iPhonu

ingeniussamsung.0 600x400 - Samsung si v sérii reklám opäť robí srandu z iPhonu

Samsung zverejnil tri nové videá, v ktorých hovorí o iPhone X. Galaxy S9 v nich však chýba.

Ako je už u Samsungu zvykom, opäť sa porovnáva so svojim najväčším konkurentom. Po poslednej kampani, v ktorej upozorňoval na fakt, že takmer štyri roky starý iPhone 6 je pomalší, než jeho vlajková loď, cez víkend vydal ďalšie videá zo série „Ingenius“.

Paroduje v nej zamestnanca Apple Storu, ktorý odpovedá na otázky zákazníkov a na paškál si berie ako inak absenciu slúchadlového jacku či kameru. Nechýba ani verná maketa predajne, modré tričko s jablkovým logom a prominentne umiestnený iPhone X.

Prečo by ste si podľa Samsungu mali kúpiť jeho Galaxy S9? Má 3,5 mm jack, rýchlonabíjačku v balení, lepšie skóre fotoaparátu v prestížnom teste DxOMark a rýchlejšie pripojenie na internet. A ako ten S9 vlastne vyzerá? Kto vie. V reklame ho ani na sekundu neuvidíte.

2 komentáre

  1. Ivanquo píše:

    Jj, presiel som na A5 pred rokom a som velmi spokojny pre ovela vacsiu konektivitu, otvorenost a tvarnost, skvely OLED, nizka cena, odolnost, ale najma gps appky ako Lokus, ktore nie su na iOS, an inic zrovnatelne.  Zatial mam MacbookPro a A5 som uspene integroval s nim.

  2. Marián Benko píše:

    Samsung sa smeje, keby Apple prestal vyrábať iPhone, tak ho Samsung nikdy nedobehne ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Samsung, SI NA SMIECH

Pridať komentár

Partneri

Booking.com
Booking.com

Send this to a friend