Samsung si v sérii reklám opäť robí srandu z iPhonu

Samsung zverejnil tri nové videá, v ktorých hovorí o iPhone X. Galaxy S9 v nich však chýba.

Ako je už u Samsungu zvykom, opäť sa porovnáva so svojim najväčším konkurentom. Po poslednej kampani, v ktorej upozorňoval na fakt, že takmer štyri roky starý iPhone 6 je pomalší, než jeho vlajková loď, cez víkend vydal ďalšie videá zo série „Ingenius“.

Paroduje v nej zamestnanca Apple Storu, ktorý odpovedá na otázky zákazníkov a na paškál si berie ako inak absenciu slúchadlového jacku či kameru. Nechýba ani verná maketa predajne, modré tričko s jablkovým logom a prominentne umiestnený iPhone X.

https://www.youtube.com/watch?v=7trMPJNBV20

Prečo by ste si podľa Samsungu mali kúpiť jeho Galaxy S9? Má 3,5 mm jack, rýchlonabíjačku v balení, lepšie skóre fotoaparátu v prestížnom teste DxOMark a rýchlejšie pripojenie na internet. A ako ten S9 vlastne vyzerá? Kto vie. V reklame ho ani na sekundu neuvidíte.

https://www.youtube.com/watch?v=PTntzNhTTsE

https://www.youtube.com/watch?v=-O_MjXbX3VA

https://www.youtube.com/watch?v=nxi0AtBVRZE

komentáre
  1. Jj, presiel som na A5 pred rokom a som velmi spokojny pre ovela vacsiu konektivitu, otvorenost a tvarnost, skvely OLED, nizka cena, odolnost, ale najma gps appky ako Lokus, ktore nie su na iOS, an inic zrovnatelne. Zatial mam MacbookPro a A5 som uspene integroval s nim.

    0
    0
  2. Samsung sa smeje, keby Apple prestal vyrábať iPhone, tak ho Samsung nikdy nedobehne ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Samsung, SI NA SMIECH

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.