Apple vydal watchOS 5.0.1

Apple včera uvoľnil novú softvérovú aktualizáciu pre Apple Watch, watchOS 5.0.1. Táto aktualizácia prichádza iba po 10 dňoch od oficiálneho vydania watchOS 5. 

watchOS 5.0.1 sa dá zadarmo stiahnuť pomocou dedikovanej aplikácie Watch na iPhone navigovaním do Všeobecné -> Softvérová aktualizácia. Aby bolo možné aktualizáciu nainštalovať, musia byť Apple Watch nabité minimálne na 50%, musia byť napojené na nabíjačke a pripojené k iPhonu.

Ako je štandardom, watchOS 5.0.1 je malá aktualizácia, ktorá sa sústredí na opravu chýb objavených v predchádzajúcej verzii softvéru. Podľa release notes od Apple ich opravuje hneď niekoľko, ako napríklad chybu, ktorá bránila nabíjaniu Apple Watch.

watchOS 5je najnovšou veľkou aktualizáciou, ktorá prináša hneď niekoľko noviniek do operačného systému inteligentných hodiniek od Apple. Od teraz môžete svojich priateľov vyzývať na prekonanie vášho rekordu v športovej aktivite, mód Vysielačka s push-to-talk komunikáciou v reálnom čase, podporou pre Siri skratky, nové ciferníky a mnoho ďalšieho.

Pre viac informácií o novom watchOS 5 a jeho funkciách, kliknite sem.

watchOS 5 prináša Walkie-Talkie, Podcasty, nové ciferníky a ďalšie novinky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.