Apple na začiatku konferencie ukázal neexistujúci produkt: AirPods s Hey Siri

apple airpods 800x400 - Apple na začiatku konferencie ukázal neexistujúci produkt: AirPods s Hey Siri

Okrem toho, že Apple zo svojho webu odstránil zmienky o nabíjačke AirPower, podaril sa mu aj iný trapas.

Spoločnosť totiž na samom začiatku konferencie ukázala to, o čom sa posledné mesiace špekulovalo. Vo videu sme totiž mohli vidieť vôbec poprvýkrát AirPods s Hey Siri funkcionalitou. Súčasný model túto technológiu nepodporuje a Siri môžete vyvolať na slúchadlách jedine poklepaním po nich. Nové riešenie však malo byť pohodlnejšie a okrem toho existovala možnosť, že súčasťou balenia týchto slúchadiel bude nové puzdro s podporou bezdrôtového nabíjania.

Má to ale háčik.

Apple tento produkt nepredstavil. Spoločnosť ho síce ukázala v propagačnom videu, ale samotný produkt nebol predstavený a podľa oficiálneho webu spoločnosti ani nebol uvedený do predaja. Druhá generácia slúchadiel AirPods tak ostáva aj naďalej v nedohľadne, hoci sme mohli vidieť poprvýkrát, ako bude asi fungovať, až ju Apple jedného dňa skutočne predstaví a začne predávať.

airpods 2 hey siri 600x296 - Apple na začiatku konferencie ukázal neexistujúci produkt: AirPods s Hey Siri

komentár
  1. Hej siri funguje normálne s watch a pripojenými slúchadlami. Používam to tak už pár mesiacov. Baba na videu mala watch na ruke a teda plnú podporu pre hej siri

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.