Nike predstavil nové náramky pre Apple Watch, ktoré ladia k Nike Air VaporMax obuvi

Nike včera predstavil štyri nové Apple Watch náramky pre Apple Watch, ktoré budú ladiť k Nike Air VaporMax Flyknit “Day to Night” kolekcii obuvi. 

Spoločnosť oznámila, že nové farby náramkov a obuvi “sú inšpirované odtieňmi neba od východu po západ slnka”. Zároveň je to prvý krát v histórii Apple Watch, kedy si môžu užívatelia zladiť svoje hodinky s Nike obuvou. Tak ako prechádzajúca kolekcia Nike+ Apple Watch náramkov sa jedná o náramky vyrobené z flexibilného fluor-eleastického materiálu, ktorý Apple použil pri výrobe svojich vlastných športových náramkov, avšak obsahujú perforovaný dizajn pre lepšie odvetrávanie kože. Najnovšie partnerstvo Apple a Nike prinieslo krémové a čierne NikeLab náramky, ktoré boli predstavené v apríli. Minulý rok v septembri predstavil Apple svoje prvá zariadenie v spolupráci s Nike+.

Užívatelia si budú môcť nové náramky zakúpiť už 1. júna za cenu $49,00/ks na stránkach nike.com a vo vybraných predajniach Nike. Spoločnosť taktiež oznámila, že náramky si budú užívatelia môcť zakúpiť aj na stránkach Apple. Kamenné predajne Apple, APR a špeciálne obchody budú mať tieto náramky k dispozícií “v prvej časti” júna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.