Apple zveřejnil další videa ze série How to Shoot on iPhone

iphone 7 plus dual camera

Nedávno jsme psali o tom, jak Apple představil novou stránku, s názvem „How to shoot on iPhone“, na které uveřejnil zajímavé videa, které vám ukáží, jak z fotoaparátu vašeho iPhonu vymáčknout co možná nejvíce. Nyní se na stránce ukázaly další videa z tohoto repertoáru.

Patří mezi ně například, jak fotit s přiblížením na iPhonu 7 Plus, jak převést fotku na černobílou, či například jak si vyfotit selfie pouze jednou rukou. Zajímavé je, že ne všechny videa jsou dostupné na Apple YouTube kanále. Tam jich naleznete pouze 13 ze všech 20, které se nachází na webu Applu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.