Apple Watch NikeLab sú už v predaji, pozrite si prvé detailné zábery

Ak sa vám páči špeciálna Nike edícia Apple Watch, no chceli by ste nosiť niečo decentnejšie, možno pre vás bude nová farebná kombinácia NikeLab, ktorá sa práve dostáva do predaja.

NikeLab je exkluzívnejšou verziou predošlej spolupráce v podobne Nike+ edície. Nová neutrálne pôsobiaca “Oreo” farebná kombinácia po vizuálnej stránke pripomína nové tenisky VaporMax od Nike a predávať sa bude výhradne v predajniach NikeLab a v špeciálnom Apple Watch stánku v tokijskom obchodnom centre Isetan.

Hodinky budú dostupné za rovnakú cenu ako ostatné Nike a Sport modely, na výber budú dve veľkosti – 38 mm a 42 mm a po funkčnej stránke budú identické ako ostatné modely zo Series 2. Dostanete tak samostatný GPS čip, vodotesnosť, rýchly procesor a okrem toho aj exkluzívne Nike ciferníky a aplikáciu Nike+ Run Club.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.