Facebook Messenger pridá integráciu so Spotify a Apple Music

Facebook oznámil najnovší prídavok do svojho stále rastúceho Messengeru – zdieľanie hudby pomocou služieb Spotify a Apple Music.

Svojim priateľom tak po novom budete môcť posielať krátke 30-sekundové náhľady svojich obľúbených piesní, albumov, či playlistov. Rozšírenie pre Spotify vám bude taktiež odporúčať playlisty podľa nálady, aktivity a žánru.

Spotify je už v Messengeri dostupné a nájsť ho môžete po kliknutí na modré plusko na ľavej strane konverzácie. Na integráciu Apple Music si budeme musieť ešte chvíľu počkať a taktiež nie je jasné, akú funkcionalitu prinesie.

Apple podobnú funkciu už podporuje na iMessage, zatiaľ je však obmedzená len na ich vlastnú hudobnú službu. A vzhľadom na nie celkom ideálne vzťahy so švédskym konkurentom je podpora Spotify zrejme v nedohľadne. Len nedávno bola oficiálne ohlásená podpora služby na Apple Watch, aj to však len prostredníctvom vývojára tretej strany.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.