Facebook Messenger pridá integráciu so Spotify a Apple Music

messenger spotify 800x450 - Facebook Messenger pridá integráciu so Spotify a Apple Music

Facebook oznámil najnovší prídavok do svojho stále rastúceho Messengeru – zdieľanie hudby pomocou služieb Spotify a Apple Music.

Svojim priateľom tak po novom budete môcť posielať krátke 30-sekundové náhľady svojich obľúbených piesní, albumov, či playlistov. Rozšírenie pre Spotify vám bude taktiež odporúčať playlisty podľa nálady, aktivity a žánru.

facebook messenger spotify - Facebook Messenger pridá integráciu so Spotify a Apple Music

Spotify je už v Messengeri dostupné a nájsť ho môžete po kliknutí na modré plusko na ľavej strane konverzácie. Na integráciu Apple Music si budeme musieť ešte chvíľu počkať a taktiež nie je jasné, akú funkcionalitu prinesie.

Apple podobnú funkciu už podporuje na iMessage, zatiaľ je však obmedzená len na ich vlastnú hudobnú službu. A vzhľadom na nie celkom ideálne vzťahy so švédskym konkurentom je podpora Spotify zrejme v nedohľadne. Len nedávno bola oficiálne ohlásená podpora služby na Apple Watch, aj to však len prostredníctvom vývojára tretej strany.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 69 380x220 - Neoficiálny archív Apple prakticky skončil
pokračovanie článku

Neoficiálny archív Apple prakticky skončil

Možno si ešte pamätáte na projekt dokumentujúci históriu Apple, o ktorom sme nedávno informovali. Netrvalo dlho a k slovu sa prihlásili…
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…