Tim Cook: virtuálna realita má zaujímavé využitie

Players use Oculus virtual reality headseats at the Paris Games Week show on November 1, 2014 in Paris. AFP PHOTO / JOEL SAGET (Photo credit should read JOEL SAGET/AFP/Getty Images)

Počas utorkového oznámenia finančných výsledkov investori kládli rôzne otázky, okrem iného sa Tima Cooka opýtali aj na jeho názor na virtuálnu realitu. Cook si nemyslí, že ide len o produkt výhradne pre špecifickú skupinu zákazníkov.

“VR je naozaj super a má zaujímavé využitie.” dodáva krátko na to.

Apple na využití a zakomponovaní VR technológie do svojich zariadení pracuje už dlhšiu dobu. Len minulý týždeň napríklad spoločnosť najala jedného z vedúcich expertov v obore, Douga Bowmana. V uplynulých mesiacoch taktiež odkúpila množstvo menších startupov ako MetaioFaceshift.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.