Predstaví Apple budúci rok až tri nové varianty iPhonu?

Ming-Chi Kuo, analytik z KGI Securities je opäť späť s novým výskumom. Podľa neho sa budúci rok dočkáme hneď troch verzií iPhonu. 

Kuo teda verí, že Apple budúci rok predstaví 4,7 palcový iPhone s jedným objektívom a LCD displejom, 5,5 palcový model s dvojitým objektívom a LCD displejom a nakoniec iPhone s novým OLED displejom a dvojitým objektívom. Kuo ani bližšie nešpecifikoval veľkosť displeja nového OLED modelu. Nový OLED iPhone označil ako “prémiový” model v nasledujúcej rade iPhonov. Avšak rozmer displeja nového iPhonu nie je až takou záhadou. Kuo minule naznačil, že Apple plánuje vydať nový 5,8 palcový iPhone s OLED zahnutým displejom a skleneným telom.

iPhone 7 Plus

A v tomto názore nie je sám. Analytici z Barclays taktiež očakávajú vydanie 5 palcového LCD iPhonu a 5,8 palcového OLED iPhonu. Displeje v obidvoch zariadeniach by mali byť zahnuté. Tieto názory a predpoklady sa môžu zdať bláznivé. Ale prikláňa sa k ním čoraz viac ľudí. K názoru sa pripojila už aj japonská webová stránka Nikkei, ktorá taktiež tvrdí, že Apple vydá budúci rok tri nové varianty iPhonu.

iphone 7 plus dual camera

Hovorí sa aj, že jeden z nových troch modelov bude prémiový a bude obsahovať od strany po stranu OLED zahnutý displej  a bude predávaný tak ako zvyšné dve verzie. Barclays taktiež tvrdia, že rozšírenie displeja bude zároveň horizontálne aj vertikálne.

komentáre
  1. Eagle, ale Apple bohuzial konkurenciu nema. iOS je jedinecny system, takze konkurovat si mozu akurat tak Samsung, Sony, HTC, LG a ti dalsi co pouzivaju android.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť