Podľa štatistík je iOS 9.3 najstabilnejším updatom za posledné roky

Napriek pretrvávajúcim problémom je najnovší update pre iOS s číslovkou 9.3 podľa štatistík najstabilnejšou verziou za posledné roky.

Spoločnosť Apteligent odmerala padanie aplikácií na piatich posledných verziách iOS, pričom víťazom sa stalo práve iOS 9.3. Za uplynulých osem dní na verzii iOS 9.3 odpozorovali pády aplikácií len v 2,2 % prípadov. V prípade verzií iOS 8, 9 a 9.2 pritom išlo o vyše 3 %. Pre porovnanie, najnovšia verzia Androidu zaznamenala pády v 2,6 % prípadov.

16384-13148-iOS-93-l

Stabilita a rýchlosť systému však nie je všetko, s čím pravdepodobne bude súhlasiť množstvo používateľov, ktorých trápia niektoré z rozšírených bugov v iOS 9.3. Najprv sa vyskytol problémaktiváciou starších zariadení, ktorý Apple neskôr opravil vydaním upravenej verzie, teraz sa pre zmenu medializuje problém s nefunkčnými odkazmi v mobilnom Safari a Chrome.

Chyba v iOS 9.3 spôsobuje padanie pri otváraní webových odkazov

Aké máte skúsenosti s iOS 9.3 vy?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.