Nová fotka ukazuje iPhone 7 v štyroch farbách, chýba tmavo šedá

Uniknuté zábery nového iPhonu 7 sa začínajú množiť ako huby po daždi, dnes sa do pozornosti dostala fotografia štyroch makiet telefónu údajne používaných na výrobu obalov.

Makety ukazujú iPhone 7 s novým štýlom antén a veľkou šošovkou fotoaparátu v štyroch farebných prevedeniach. Tie sú identické ako na súčasných modeloch – vesmírna šedá, strieborná, zlatá a ružová. Chýba tmavošedé/čierne/tmavomodré prevedenie, o ktorom sa hovorilo asi mesiac dozadu a ktoré by mohlo nahradiť súčasnú šedú verziu.

iPhone-7-colorways-800x599

Samozrejme, fotka nepotvrdzuje a ani nevyvracia absenciu novej farebnej variácie. Tá by však spoločnosti mohla pomôcť vzbudiť záujem o nový model, ktorý podľa všetkého prinesie oproti predošlým dvom generáciám len pomerne malé zmeny. iPhone 7 očakávame už tento september, detailnejšie si ho môžete pozrieť na záberoch, ktoré boli zverejnené začiatkom tohto týždňa.

Najnovšie zábery na iPhone 7 ukazujú plne zložené šasi s dizajnovými zmenami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.