Update pre Facebook Messenger prináša podporu 3D Touch gest

facebook messenger simple 800x481 - Update pre Facebook Messenger prináša podporu 3D Touch gest

Messenger bol včera aktualizovaný na verziu 79.0, ktorá konečne pridáva podporu 3D Touch gest aj pre platformu od Facebooku.

Pribudli takzvané gestá Peek & Pop, pomocou ktorých si môžete na iPhone 6s a 6s Plus prezerať náhľady správ, odkazov a ďalšieho obsahu. Silnejším zatlačením na displej tak podľa slov Facebooku môžete v aplikácii nahliadnuť na kontakty, konverzácie, fotky, videá, stickery, linky a lokácie.

Podpora pre plnohodnotné 3D Touch gestá je pre Messenger dostupná až teraz, takmer rok od predstavenia iPhonu 6s. Predošlé verzie totiž ponúkali len 3D Touch skratky na ikonke aplikácie. S príchodom iOS 10 bude potenciál tejto technológie ďalej rozšírený – používať ju budete môcť aj v notifikáciách a pribudnú tiež rozšírené náhľady na domovskej obrazovke.

Facebook Messenger je dostupný zadarmo na App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…
246x0w 246x220 - Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake
pokračovanie článku

Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake

Ešte na iPhonovom evente v septembri nám Apple ukázal demo aplikácie FiLMiC Pro. Táto aplikácia sa odlišuje skvelou funkciou,…