Najnovšie zábery na iPhone 7 ukazujú plne zložené šasi s dizajnovými zmenami

V uplynulých dňoch sa na internet dostali ďalšie zábery pripravovaného iPhonu 7, ktoré ďalej potvrdzujú doterajšie dohady o novom telefóne. Ide zatiaľ o najdetailnejšie fotografie, ktoré okrem iného ukazujú plne zložené telo telefónu.

Francúzska stránka Nowhereelse.fr včera zverejnila fotku zlatého iPhonu 7 s 4,7″ displejom, na ktorej jasne vidno redizajnované predeli mobilných antén na spodnej a vrchnej strane telefónu a taktiež značne zväčšenú šošovku fotoaparátu. Okrem týchto zmien by mal byť nový model vizuálne takmer identický s terajšími 6 a 6s. Spodnú hranu, na ktorej by mal chýbať 3,5 mm jack na fotkách nanešťastie nevidno.

iPhone-7-Boitier-Dore

Dnes ráno sa na rovnakej stránke objavili ďalšie zábery od toho istého zdroja, na ktorých je ružový iPhone 7 a taktiež aj väčší iPhone 7 Plus/Pro. Ten obsahuje špeciálny duálny fotoaparát a tri bodky na zadnej strane, ktoré sa nápadne podobajú na chýrovaný Smart Connector. Pomocou neho by sa mohlo magneticky pripájať rôzne príslušenstvo ako napríklad klávesnice, či obaly. Okrem toho sa tiež zdá, že Apple po vzore iPadov celkom možno odoberie fyzický prepínač tichého režimu na boku.

Fotky sa zhodujú s doterajšími dohadmi a informáciami o nových iPhonoch – čo však napokon Apple v septembri predstaví, ostáva neisté. Vo vzduchu visí, koľko nových modelov uvidíme a taktiež aké bude rozdelenie ich funkcionality. Zatiaľ sa okrem vylepšeného fotoaparátu a absencii 3,5 mm jacku hovorí o nových čipoch A10, 32 GB základnom modeli, zlepšenej vodeodolnosti a rýchlejšom LTE a Wi-Fi. Pozrite si všetky fotografie nových telefónov nižšie.

iPhone-7-Dummy-01 iPhone-7-Dummy-02 iPhone-7-Plus-Dummy-01 iPhone-7-Plus-Dummy-02 iPhone-7-Plus-Dummy-03

Viac článkov na tému
Diskusia k tomuto článku nebola povolená.

Partneri

Inzercia

Send this to a friend