Microsoft aktualizoval svoje aplikácie pre iOS

Spoločnosť Microsoft dnes aktualizovala svoje aplikácie dizajnované pre iOS a pridala podporu kreslenia prstom v aplikáciách Word, Excel a PowerPoint.  

496bd355013616af5a0d8b821f432f65

Spoločnosť pridala v januári podporu farbenia do svojich aplikácií pre iPad Pro aby tak získala náskok pred Apple Pencil. Svojou najnovšou aktualizáciou pravdepodobne získa aj náskok u užívateľov iPhonu. Nové políčko kresliť môžeme po aktualizácií nájsť v každej z troch aplikácií. Tento nástroj umožní užívateľom kresliť, písať, zvýrazňovať a komentovať pomocou stylusu či prstu.

Apple-iPad-Pro-Office-Free

Pri pere sa dá v týchto aplikáciách meniť iba šírka a farba, no tvary vytvorené stylusom či rukou, môžu byť akokoľvek prispôsobené. Okrem Wordu  budú môcť užívatelia v Exceli vytvárať komentáre nad bunkami a tí, ktorí pracujú v PowerPointe môžu kresliť skrz celé slidy.

Tí, ktorí ešte tieto aplikácie nemajú, môžu si ich zadarmo stiahnuť v App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?