Microsoft aktualizoval svoje aplikácie pre iOS

Spoločnosť Microsoft dnes aktualizovala svoje aplikácie dizajnované pre iOS a pridala podporu kreslenia prstom v aplikáciách Word, Excel a PowerPoint.  

496bd355013616af5a0d8b821f432f65

Spoločnosť pridala v januári podporu farbenia do svojich aplikácií pre iPad Pro aby tak získala náskok pred Apple Pencil. Svojou najnovšou aktualizáciou pravdepodobne získa aj náskok u užívateľov iPhonu. Nové políčko kresliť môžeme po aktualizácií nájsť v každej z troch aplikácií. Tento nástroj umožní užívateľom kresliť, písať, zvýrazňovať a komentovať pomocou stylusu či prstu.

Apple-iPad-Pro-Office-Free

Pri pere sa dá v týchto aplikáciách meniť iba šírka a farba, no tvary vytvorené stylusom či rukou, môžu byť akokoľvek prispôsobené. Okrem Wordu  budú môcť užívatelia v Exceli vytvárať komentáre nad bunkami a tí, ktorí pracujú v PowerPointe môžu kresliť skrz celé slidy.

Tí, ktorí ešte tieto aplikácie nemajú, môžu si ich zadarmo stiahnuť v App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.