iTunes dostane vo verzii 12.4 menší redizajn, pozrite si screenshoty

itunes apple music 800x555 - iTunes dostane vo verzii 12.4 menší redizajn, pozrite si screenshoty

Ešte vo februári viceprezident pre služby Applu, Eddy Cue, sľúbil príchod novej verzie iTunes, ktorá by mala zjednodušiť navigáciu naprieč aplikáciou, aktualizácia bola však napokon odložená.

Server MacRumors cez víkend priniesol informácie a screenshoty z iTunes verzie 12.4, ktorá by sa na verejnosť mala dostať už v najbližších týždňoch. Update by mal zjednodušiť navigáciu komplikovaným rozhraním a lepšie roztriediť jednotlivé kategórie ako hudba, filmy a aplikácie.

itunesnavigation 800x527 - iTunes dostane vo verzii 12.4 menší redizajn, pozrite si screenshoty

Prepínať medzi nimi sa teraz bude pomocou rozbaľovacieho okna vľavo hore. Návrat zaznamená aj fixný bočný panel na ľavej strane obrazovky, ktorý bude podobne ako v starších verziách zobrazovať triedenie podľa albumov, interpretov, žánrov a taktiež umožní prístup k playlistom. Pribudnú taktiež niektoré drobné vizuálne zmeny ako napríklad presunuté okno s nasledujúcimi skladbami.

Podľa overených zdrojov by malo iTunes 12.4 vyjsť koncom mája, prípadne začiatkom júna. Apple už údajne pracuje aj na hĺbkovom redizajne Apple Music a svojich hudobných aplikácií, ktoré podľa všetkého debutujú spolu s iOS 10 na júnovej konferencii WWDC.

png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAlgAAAEcAQMAAAAhiVh4AAAAA1BMVEUAAP+KeNJXAAAAAXRSTlMAQObYZgAAAAlwSFlzAAAOxAAADsQBlSsOGwAAACxJREFUeNrtwQENAAAAwqD3T20ON6AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAIAXA1RQAAGgq+SeAAAAAElFTkSuQmCC - iTunes dostane vo verzii 12.4 menší redizajn, pozrite si screenshoty itunesupnext2 800x202 - iTunes dostane vo verzii 12.4 menší redizajn, pozrite si screenshoty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.