Apple vypol svoje stránky online obchodu, kvôli dnešnému eventu

Online obchod spoločnosti Apple je od teraz offline, kvôli sústredeniu sa na “See  You on the 7th” mediálnemu eventu, ktorý bude dnes prebiehať. 

apple-store

V Bill Graham Civic Auditoium, nám Tim Cook a ďalší senior manažéri pravdepodobne predstavia iPhone 7 a iPhone 7 Plus, druhú generáciu Apple Watch, nový Beats produkt a asi aj ďalšie novinky.

The-Next-Generation-Apple-Online-Store-Indirectly-Announced-2

Apple sprístupní živé vysielanie pre Apple TV, iOS a Mac zariadenia a to na svojich webových stránkach, kde bude záznam z keynote prenášaný. Pokiaľ máte záujem, môžete si v nasledujúcom článku prečítať, čo nám Apple na svojom evente pravdepodobne predstaví.

Apple_Online_Store

Pridajte sa teraz, večer o 19:00 alebo neskôr a podebatujte s nami o zariadeniach a novinkách, ktoré nám spoločnosť Apple plánuje predstaviť a predstaví. Navštívte náš Facebook alebo diskusné fórum a podeľte sa s nami o vaše názory a pocity z dnešného eventu. Prípadne nám napíšte do komentára na FB alebo v článku, či plánujete nejaké nové zariadenie zakúpiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.